АГРОАЛЬЯНС

Умови участі у програмі лояльності
«Байєр АгроАльянс» (далі – «Програма»)

Учасник Програми
Взяти участь у Програмі можуть юридичні особи (сільгосптоваровиробники), які купують продукцію під ТМ "Bayer" для особистого чи з метою подальшого некомерційного використання.

Про Програму
Програма дозволяє накопичувати бали і обмінювати їх на винагороди, які відповідають кількості накопичених балів. Умови Програми поширюються на всю територію України з 01.01.2016.

Умови участі в Програмі
Для участі в Програмі необхідно виконати декілька дій:

 

1) Зареєструватися на сайті https://agroalliance.bayer.ua/Master/WebSite/FrontPage/Public/Join/#Farmer та безумовно погодитися з Умовами участі у Програмі (у вигляді позначки в пункті «Я погоджуюсь з умовами участі»).

 

Реєстрацію компанії-учасника може здійснити директор\власник або уповноважений співробітник компанії-Учасника, який отримав відповідні повноваження.

 

2) Завантажити копії видаткових накладних та накопичувати бали.

 

Підставою для нарахування Балів є копія видаткової накладної на продукцію, придбану в офіційній дистриб’юторській мережі Компанії «Байєр», включаючи мережу офіційних дилерів\субдилерів. Копія видаткової накладної поточного року має бути завантажено Учасником в Особистий кабінет не пізніше 31.01 наступного року. Бали за видаткові накладні поточного року повинні бути використані Учасником до 31.07 наступного року.

 

3) Замовити винагороду на сайті Програми. У момент замовлення Учасник зобов’язаний надати необхідну інформацію для організації доставки Винагороди. 

 

Вся документація, що надається Учасниками в рамках Програми для підтвердження покупки продукції від ТМ «Bayer», а також дані надані Учасником при реєстрації, нарахуванні балів і замовленні винагород обов’язково перевіряються уповноваженими співробітниками Компанії «Байєр» до моменту отримання Учасником винагороди.

Повну версію правил Ви можете знайти на сайті Байєр АгроАльянс.


На початок