Питання та відповіді

Вашого запитання немає у списку? Зв'язатися з нами!У програмі АгроАльянс може зареєструватися юридична особа (сільгосптоваровиробник) будь-якої форми власності, представлена Власником профілю, яка купує товар для особистого або з метою подальшого некомерційного використання.

Ви можете зареєструватися за посиланням https://agroalliance.bayer.ua/Master/WebSite/FrontPage/Public/Join. Вам необхідно надати інформацію про Ваше господарство, а також вказати особисті дані.  


Бали нараховуються згідно Каталогу Балів при придбанні Учасником Товарів під ТМ «БАЙЄР».

Програма передбачає кілька видів Балів: Привітальні, Бали за купівлю, Бали за рекомендацію, Бали за посіви.

Всі дані, що вносяться Учасником в Інформаційну  систему, підлягають перевірці з боку Компанії. Така перевірка проводиться не пізніше підтвердження Компанією замовлення на Винагороду.

Компанія БАЙЄР визначає перелік Винагород, а також кількість Балів необхідних для їх отримання. Каталог Винагород доступний в розділі "Винагороди" за адресою «agroalliance.bayer.ua/myrewards». Учасник може обрати  категорію Винагороди на свій розсуд за умови, що Винагорода є в наявності і на момент замовлення Учасник має достатню кількість Балів для її отримання.

Замовлення Винагород проводиться в онлайн режимі на сайті Програми agroalliance.bayer.ua. У момент замовлення Учасник зобов'язаний надати необхідну інформацію для організації доставки Винагороди, в тому числі пакет документів, необхідний для нарахування податків (копію паспорта, ідентифікаційного коду і т.д.).

Перед передачею Винагороди, Компанія проводить перевірку даних наданих Учасником при реєстрації, нарахуванні Балів та замовленні Винагороди. Дані перевіряються на основі наданих Учасником документах і загальнодоступних відомостях (ЄДРПОУ та ін.).

При замовленні Учасником Винагороди списання Балів здійснюється автоматично. У разі, якщо кількість накопичених Учасником Балів (або їх частина) не відповідають даним наданим Учасником в рамках Профілю, Компанія має право відхилити запит на отримання Винагороди до з'ясування обставин.

Компанія БАЙЄР залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни до Каталогу Винагород, а також корегувати кількість Балів необхідних для їх отримання.

Передача винагород, замовлених у відповідальності з вимогами дійсних Правил, проводиться в наступні строки:

 

Період розміщення замовлення на винагороди

 

Граничний термін передачі винагороди

 

листопад - січень

31 березня

лютий - квітень

30 червня

травень - липень

30  вересня

серпень - жовтень

31 грудня


На початок